Whatsapp

Language

Astin Yatak  Dil TR TÜRKÇE Astin Yatak  Language EN ENGLISH
  • Email info@astinyatak.com
  • BİZE ULAŞIN +90(224) 214 00 03
Veysel Karani Mah. 2.Villa Sok. No:9/1
Osmangazi / BURSA

KURUMSAL

Daha Rahat, Daha Şık, Daha Enerjik Bir Hayat

ASTİN HAKKINDA


2012 Yılında kurulan şirketimiz "ASTİN YATAK" adı altında Yatak ve Baza üretimi yapmaktadır.

2012 Yılında kurulan şirketimiz “Astin Yatak” adı altında Yatak, Baza ve Başlık üretimi yapmaktadır. Çok kısa sürede müşterilerin takdirini kazanan firmamız her geçen gün daha da büyüyerek, öncü bir firma haline gelmiştir. Astin Yatak, kullanıcılarına konfor ve kalitenin yanı sıra, sağlıklı bir uyku sağlamaktadır.


Astin Yatak, üretmiş olduğu ürünlerin geliştirilmesi ve gelişen teknolojinin hem ürünlerde hem de üretim tesisinde uygulanabilmesi için Ar-ge çalışmalarına önem vermektedir. Astin Yatak Ar-ge’nin çalışmalarındaki hedefi; kullanıcıların yatak ve çevresinde ihtiyaç duyabileceği ürünlerin, markamız altında üretilen ürünlere entegre edilerek, ürünlerimizde her zaman beklenen veya hedeflenen faydadan daha fazla faydanın bulunmasıdır.


Yatak, ev ürünleri arasında kişinin en çok temas halinde olduğu üründür. Bu nedenle de firmamızın öncelikli hedefi hijyenik üretim ve neticesinde hijyenik teslimattır. Amaç; kullanıcının kişisel yatağına sağlık ve hijyen gereklilikleri neticesinde tertemiz ulaşmasını sağlamaktır.

ARGE

Gelişmiş teknolojik imkanları kullanarak, daha rahat, daha konforlu bir uyku için ARGE çalışmalarımızda hiç durmadan devam ediyoruz.

MİSYON & VİZYON

Uluslararası vizyon, misyon ve değerleri doğrultusunda çalışmak, müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı.

KALİTE

Astin Yatak olarak hedefimiz; Ürün ve hizmet kalitesinde örnek bir marka haline gelmek ve bunu sürdürülebilir uzun bir süreye yaymaktır.